אסתטיקה דנטלית

 
 
כולנו חולמים על חיוך בוהק כמו בפרסומת למשחת שיניים. קיימות מספר דרכים שניתן באמצעותן לשפר את החיוך שלכם באופן משמעותי ואפילו לעצב אותו כדי שיהיה מושלם.
 

הבהרת שיניים

 
כדי לשפר את הגוון של השיניים שלכם ניתן להשתמש בחומר כימי שמבהיר את גוון הזגוגית של השן. הבהרת השיניים בשיטה זו מתאפשרת בבית ובמרפאת השיניים, כשהשוני הוא בריכוז של החומר. הטיפול במרפאה הוא אינטנסיבי יותר בזכות חומר בריכוז גבוה במיוחד שמביא לתוצאה תוך מפגש או שניים. לעומת זאת הטיפול הביתי מבוסס על שימוש בחומר דומה, אך פחות מרוכז, שניתן בתוך תבניות המותאמות לשיניים באופן אישי, שעשויות מג'ל. התבניות מוצמדות לשיניים, מספר פעמים, והשינוי בגוון מתבצע באופן הדרגתי.
 

ציפויי שיניים

 
כדי לשנות את גוון השיניים, אפשר להסיר כחצי מ"מ משכבת הזגוגית של השיניים ולחבר במקום מעין קליפות חרסינה. כך ניתן לשנות לא רק את הגוון של השיניים, אלא גם את צורתן, אורכן ואפילו את הכיוון שלהן. ניתן גם לסגור מרווחים בין השיניים באמצעות הציפויים. החומר שממנו עשוי הציפוי חזק והופל לחלק בלתי נפרד מהשן, קשה יותר מהזגוגית הטבעית, ועמיד ביותר בפני כתמים או נזקי שחיקה.
 

יישור שיניים

 
טיפול אורתודנטי הוא חלק אינטגרלי בעולם האסתטיקה הדנטלית ושיקום הפה: הוא מתקן את מבנה הפה, ומזיז את השיניים באופן הדרגתי עד לאסתטיקה ולתפקוד מקסימלית. לשם כך נעזרים בהדבקת סמכים (קוביות), קשתיות שקופות ושיטות נוספות ליישור השיניים. מאחר והטיפול כרוך בקושי בשמירה על בריאות הפה והשיניים נדרש מהמטופלים להקפיד על צחצוח שיניים, להגיע לטיפולי שיננית ולבקר באופן סדיר אצל רופא השיניים.
 
במרפאתם של ד"ר אמיר וארין חמד משתמשים במגוון שיטות מקובלות וחדשניות לשמירה מקסימלית על אסתטיקה דנטלית. רוצים חיוך של מיליון דולר? הכול מתחיל בשיחה אחת: 072-3267116.